September 2013

Promo - GLEE

30. september 2013 at 20:44 | Demetri* |  Videos
Jupíííííí ! Objevilo se nové promo k filmu GLEE ! Ve videu jsou také malé ustřižky ze scén, kde hraje i Demi. Už se nemůžu dočkat premiéry. Určitě se na promo podívejte ! :)


Vyhodnocení affiliates ...

26. september 2013 at 14:04 | Demetri*
Ahoj, na kontrolu affiliates jste měli přesně 5 dní, což si myslím že stačí. Děkuji všem co se zapsali+jednoho omlouvám z důvodu Hiatusu. Dám vám sem seznam těch co zůstali+těch kteří se nezapsali a něco k nim. Všem jsem psala na blogy tak se prosím nevymlouvejte.

Z A P S A L I S E

Bailey
Katie*
--A
Catherine
CARA
Lizz


N E Z A P S A L I S E

http://vd-heart.blog.cz/ I Tvůj blog mám moc ráda a byla bych nerada kdyby jsme nebyly Affs. Proto ti dávám ještě jednu šanci se zapsat. :)) Když nebudeš chtít tak napiš že nechceš nebo nepiš vůbec

http://daniellepeazer.blog.cz/ I Promiň,ale mažu si tě z důvodu nezapsání do kontroly.


Jinak se mi do affiliates zapsala ještě http://cassie-fan.blog.cz/, do affiliates tě NEberu, protože Cassie neznám a neměla bych ti co psát ke článkům.. sorry.
KONTROLA AFFILIATES

21. september 2013 at 13:15 | Demetri*
Ahoj, s mým návratem přichází také kontrola Affiliates. Tahle kontrola bude taková narychlo abych si osvědčila kdo na můj blog chodí a kdo ne. Prosím aby jste se zapsali a jestli ne tak si vás ze seznamu affiliates odškrkávám. Také jsem se rozhodla že mezi affiliates už nechci:

online-gewitt.blog.cz/ I Tvůj blog je pěkný, ale herečky o kterých ho máš nemám moc ráda...rozhodnutí jestli tě beru do affiliates bylo unáhlené. Beztak asi končíš, nebo máš na blogu Hiatus.- Omlouvám se ti
Ostatní bych si nadále chtěla nechat a tak prosím napište přihlášku do komentářů (tuhle kokntrolu dělám, protože si chci ověřit kdo je aktivní a kdo ne)... všem k večeru napíšu na blog.

Pravidla:
OO1. Nebudeš můj blog pomlouvat.
OO2. Neberu když budeš obíhat např. "Ahoj Affííí ! Jak se máš ? Já dobře. Obíhám !"
OO3. ELITE - obíhá 4x týdně
TOP - obíhá 2x týdně
OO4. Na poslední otázku- 'Souhlasíš s pravidly?' odpověz- Nevím

Přihláška:
P Ř E Z D Í V K A
M Á Š R Á D / A D E M I
S O U H L A S Í Š S T V Ý M Z A ŘA ZE N Í M V E S K U P I N Ě ?
S O U H L A S Í Š S P R A V I D L Y ?
Achjo

20. september 2013 at 16:32 | Demetri*
.
Čauky Mňauky. Omloüvám se za to že je blog dlouhodobě neaktivovaný, ale v poslední době se mi moc psát na blog nechce :(. Tento článek píšu v hodině informatiky, tudíž jsem furt v "MUČÍRNĚ".Tento článek jsem vám sem chtěla dát asi před týdnem, ale z notasu se nám ztratily wifiny a tak jsme ho dali do opravny.. no už je doma tak doufám že tady co nejdříve přibidou nějáké novinky. Omlouvám se taky že jsem moc neobíhala ale jestli vám to vadí tak v Affs nemusíte být ! Mám toho ve škole hodně... nevím jestli Affiliates nemám zrušit, protože pak všem vadí že neobíhám.. pište do komentářů :)).

Personal Photos #04

1. september 2013 at 12:46 | Demetri*
Demi přidala na svůj officiální profil na twitteru dvě nové fotky ! První je z maskérny a ty druhá z natáčení nové sezóny amerického seriálu GLEE ! Demi to moc sluší a na první fotce v maskérně má krásné vlasy.
BTW: Omlouvám se že jsem včera nic nepřidala ale nešla nám wi-fi :P

image host image host